Genç Şef Eğitiminin Sosyal Faydaları Nelerdir?

USLA olarak eğitimin, mutfaktan ve sınıflardan dışarı çıkmasını ve öğrencilerimizin sosyal hayatlarına ve vizyonlarına da etki etmesini amaç edinerek çalışıyoruz. Derslerimizde ve pratik uygulamalarımızda her zaman bu amaçla hareket ederek kapsamı oldukça geniş bir eğitim programı oluşturuyoruz. Genç Şef eğitim programı ile hayatlarının henüz başındaki genç yeteneklere çeşitli sosyal yetkinlikler de kazandırmayı hedefliyoruz.

Etkili iletişim kurmak: Mutfak içinde çalışma sürekli olarak net, açık ve çok etkili iletişim gerektirdiği için tüm genç şeflerimiz etkili iletişim kurmayı genç yaşta keşfediyorlar.

Kendini daha iyi ifade etme yeteneği kazanma: Mutfak için iletişimde olan açık ve net iletişim ile gençler kendilerini daha iyi ifade etme yeteneği kazanırlar.

Dünyayı farklı bir biçimde görme: Farklı mutfaklardan alınacak Genç Chef eğitimleri ile gençler ülkeleri mutfakları ve yemeklerinden tekrar tanıyarak ülkeler hakkında daha fazla bilgi edinmiş olacaklar. Gelecekte yapacakları sohbetlerde veya çalışma hayatlarında farklı hikayeler anlatabilecekler.

Hayattan beklentilerini tartma: Usla Akademi Genç Chef programı ile gençlerin beklentilerini doğru yönetme noktasında gerçek hayat tecrübesini de edinebiliyorlar.